• rating
    • rating
    • rating
    • rating
    • rating
    2 mening
  • Raadplegingen (2372)
  • Commentaren (0)

Wat zijn de grote nieuwigheden in de strijd tegen kanker? (Interview met David Servan-Schreiber)

Wat zijn de grote nieuwigheden in de strijd tegen kanker? (Interview met David Servan-Schreiber)

Mogen we nog een derde versie verwachten of hopen op een nieuw boek?


David Servan-Schreiber: Het is mijn bedoeling om zo nodig nieuwe, actuele edities uit te geven, zodat het een praktische gezondheidsgids blijft voor dagelijks gebruik.
Een volgende versie over 3 à 4 jaar zit er dus sterk in, want dat is de tijd die nodig is om nieuwe studies te publiceren.

Daarnaast werk ik momenteel aan een receptenboek, om het concept 'antikankervoeding' concreter en praktischer te maken. De recepten moeten ook bruikbaar zijn voor niet-keukenpieten, en bovendien ook betaalbaar. Het zijn geen toprecepten om indruk te maken op uw gasten, maar eenvoudige gezondheidsrecepten voor dagelijks gebruik. De meeste zijn in minder dan 30 minuten klaar.

Artikel gepubliceerd door op 03/05/2010

Vindt u het artikel interessant?
 
PUBLI-INFORMATIE
Publi information
Om een naam op de pijn te zetten.

U heeft last van aanhoudende branderige pijn, kriebelingen of steken waarvan u niet goed weet hoe of wat? De gebruikelijke pijnstillers werken niet bij u. Het kan dat u last heeft van neuropathische pijnen.

Pub