• rating
    • rating
    • rating
    • rating
    • rating
    0 mening
  • Raadplegingen (1043)
  • Commentaren (0)

Uw partner ervan overtuigen een condoom te gebruiken?

Uw partner ervan overtuigen een condoom te gebruiken?

Jouw argumenten tegen zijn valse verontschuldigingen

  • Hij zegt je: “Ik heb er geen.” Je moet altijd een condoom bij je hebben als je weet dat je betrekkingen zou kunnen hebben. Dat is geen schande, maar integendeel een bewijs van maturiteit!
  • Hij zegt je: “Ik slaag er niet in een condoom aan te trekken.” Antwoord hem: “Ik zal het je tonen!”
  • Hij zegt je: “Ik verlies mijn erectie als ik een condoom aanbreng.” Zeg hem: “Probeer toch maar, het zal wel lukken!”
  • Hij zegt je: “Het is minder aangenaam met een condoom” Antwoord hem: “Dat is niet juist, het plezier hangt daar niet van af!”
  • Hij zegt je: “Je hebt geen vertrouwen in mij!” Discuteer niet, zeg hem eerder: “Ik ben niet aan de pil”, zelfs als dat niet zo is; dat is een argument waar hij niet tegen opgewassen is!
  • Hij zegt je tenslotte: “Ik wil geen condoom gebruiken!” Maak je uit de voeten, verlaat hem! Het is een onbezonnen iemand die geen enkele achting voor jou heeft!

Artikel gepubliceerd door op 30/07/2002

Bronnen: Katia Pecnik, Psychonet Production.

Vindt u het artikel interessant?
 

Pub

Uw interactief gedeelte over Anticonceptie

Neem deel aan de meest recente discussies