• rating
    • rating
    • rating
    • rating
    • rating
    1 mening
  • Raadplegingen (256)
  • Commentaren (0)

De hype van de zen-verzorgingsproducten

De hype van de zen-verzorgingsproducten

Zen-verzorgingsproducten voor het huis, het gezicht, het lichaam en zelfs het haar… Deze producten beloven ons een vorm van welzijn als reactie op de alomtegenwoordige stress. We zoomen in op wat de markt ons te bieden heeft.

Zen-verzorging: een overvloed aan positieve eigenschappen

Op de eerste plaats vinden we de zen-verzorgingsproducten die recht uit de zee komen: zeegeuren en actieve bestanddelen boordevol mineralen en oligo-elementen die ideaal zijn voor de huid. Algen zijn al jaren bekend om hun heilzame werking tegen vervuiling, stress en vermoeidheid. Deze producten voor het gezicht, het lichaam of zelfs het haar leiden uiteindelijk tot een cocktail van ontstressende nutriënten, die in de huid dringen om ze te voeden en haar van binnenuit te zuiveren. Zelfs verstuivers om in huis te gebruiken, volgen de 'zeestroming'.

 

Zen-verzorging: rechtstreeks uit de bron

Thermale waters, die ook deel uitmaken van de zen-cosmeticaproducten, putten mineralen en oligo-elementen uit de natuur. Deze elementen helpen het lichaam beschermen tegen allerlei gevaren, zoals stress bijvoorbeeld. Ook de huid, die het sowieso hard te verduren krijgt, wordt op deze manier beschermd. De micro-organismen werken trouwens in op de zenuwuiteinden van de huid zodat ze zich beter kunnen beschermen tegen schadelijke invloeden van buitenaf. Er bestaan zelfs verstuivers voor thermale waters. Ze worden gebruikt om de huid op elk ogenblik van de dag te verfrissen en te ontspannen. De meeste merken beschikken over hun eigen model.

 

Artikel gepubliceerd door op 22/02/2011

Deze fiche maakt deel uit van de gids Gids Schoonheid

Vindt u het artikel interessant?
 
spreek mee op E-gezondheid
Preview

*Verplicht in te vullen om een reactie te versturen

Gegevensbescherming

Pub

Uw interactief gedeelte over Schoonheid

Neem deel aan de meest recente discussies