De hond: beste vriend bij uw dieet?
Met de hond gaan wandelen: het is voor heel wat eigenaren van dit sympathieke dier een gezonde gewoonte (of soms een corvee?) die door de Universiteit van Missouri Columbia zeer ernstig werd bestudeerd. Doelstelling: nagaan of de dagelijkse wandeling met Bobby op lange termijn al dan niet een significante impact heeft op het gewicht.De deelnemers werden in een programma ingeschreven met de bedoeling regelmatig met een hond te gaan wandelen. Een leuk detail van deze studie: geen van de gerekruteerde personen had bij het begin van de opvolging zelf een een hond en elke dag leverde een gespecialiseerde instelling goed opgevoede honden af die bekend staan om hun vriendelijke karakter. Elke vrijwilliger kreeg gratis een nieuw paar sportschoenen
20 minuten per dag
In het begin duurden de wandelingen ongeveer 10 minuten per dag, 3 keer per week. Toen de studie op kruissnelheid was, bedroegen de duur en het ritme van de wandeling respectievelijk 20 minuten, 5 keer per week. Toen het regende, deden de deelnemers hun wandeling in overdekte ruimten, bijvoorbeeld in de gigantische winkelcentra die in het land van Uncle Sam zo typisch zijn Er werden vanaf het begin twee programma's gevormd: er was een programma van lange duur en een van kortere duur. Op die manier kon men uitmaken of de twee wandelgewoonten een verschillende invloed kunnen hebben op het gewichtsverlies. In de eerste groep verbonden de vrijwilligers zich ertoe gedurende 50 weken na elkaar met de hond te gaan wandelen, in de tweede groep werd de test beperkt tot 26 weken.
Viacutan® Plus is een 100% natuurlijk voedingssupplement voor de hond en de kat op basis van essentiële vetzuren (omega-3 & omega-6) en anti-oxidanten. Viacutan® Plus is al 15 jaar dé referentie bij de verzorging en bescherming van huid en vacht !
Pub
Uw interactief gedeelte over Dier en gezondheid
Neem deel aan de meest recente discussies
-
We willen allemaal de ideale omgeving creëren voor onze katten. De beste manier om dat te doen, ...
Door Milaya 27/09/2011 - 22h28
302 raadplegingen
-
We willen allemaal de ideale omgeving creëren voor onze katten. De beste manier om dat te doen, ...
Door Milaya 27/09/2011 - 22h28
302 raadplegingen
-
We willen allemaal de ideale omgeving creëren voor onze katten. De beste manier om dat te doen, ...
Door Milaya 27/09/2011 - 22h28
302 raadplegingen







